
3-10 Days
TAINIA 19X20 ΠΡΑΣΙΝΗ-ΚΙΤΡΙΝΗ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-34004
0,83€
Ex Tax: 0,83€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
TAINIA 19X20 ΠΡΑΣΙΝΗ-ΚΙΤΡΙΝΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Συνολικό Πάχος: 0,125mm/ Total Thickness: 0,125mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +80°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\300 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,070kg |
| Μήκος | 20m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 19mm |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Φλογοεπιβραδυντικό PVC/ PVC Flame Retardant |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο - Πράσινο/ Yellow - Green |
